Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

Інформація для батьків

Дата: 20 жовтня 2021 о 08:14, Оновлено 14 березня 2024 о 11:20
Автор: Котляр О. С.

Поради батькам гіперактивної дитини 

  

 

6 лютого-День Безпечного Інтернету

https://docs.google.com/document/d/1GhpF00rgzod9KjtzueTYucIJw46AUsE0/edit?usp=drive_link&ouid=105678211111742982614&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/document/d/1IPmabu5mCHr8TR2MyydRM-qDc7sPglC5/edit?usp=drive_link&ouid=105678211111742982614&rtpof=true&sd=true

Як спілкуватися з дитиною щоб вона навчалась !!!
Найбільшого успіху в навчанні досягають ті діти, батьки яких усвідомлюють, щоб рівень знань, умінь, навичок дитини був високим, вони зобов'язані брати активну участь у навчальному процесі. Ваш особистий стиль повинен відповідати вашому ідеалу в виховані дитини. Згідно з вашим ідеалом ви маєте забезпечити такі умови за яких корисна діяльність поступово сформує особистість з вашої дитини . Якщо дитина бачить активну участь батьків у навчанні, їх зацікавленість в її успіхах, вона намагається працювати ще більше.

1.Формуємо інтерес до навчання: Закликайте дитину міркувати з приводу домашніх завдань і їх можливого виконання. Тоді в неї з'являється бажання випробувати свої можливості, тобто вона виконуватиме домашнє завдання. Якщо дитина укладається в терміни, які ви визначили, або зробила самостійно якесь завдання, то, природно, у неї виникає бажання закріпити цей успіх і спробувати домогтися нового. А це вже інтерес до навчання.

 2.Реакція на помилки в школі: Нехай дитина обговорює з вами всі проблеми, що виникли в школі. До того ж якщо дитина ділиться тим, що її найбільше хвилює, не лайте її за якісь помилки й невдачі! Діти потребують простору для помилок, бо навчаються. Вони мають навчитися виправляти помилки й бути відповідальними за свій вибір. Не додавайте переживань дитячому серцю.
3.Фокусуємось на процесі, а далі вже результат: Процес навчання може бути успішним, якщо учень одержує від нього задоволення. Якщо змушувати дитину вчитися, то це ні до чого доброго не призведе. Нарікаючи  на школу чи вчителя – знайте, що це вплине на здатність школи навчати вашу дитину.
4.Виховуємо культурно освідчену, здорову особистість: Показуйте дитині , що вона багато, може і що ви вірите в її сили. хваліть дитину, якщо вона цього заслужила але не так, щоб вони вважали себе королями та принцесами. Так у дітей  розвинеться здорова самооцінка, і вони знатимуть, коли похвала заслужена, а коли – недоречна. Це надихатиме її на нові досягнення. Вилучіть зі свого спілкування з дитиною образливі слова. Інакше вона вам може повірити. Допомагайте дітям формувати образ здорової людини. Пам’ятайте, що стандарти краси постійно змінюються Не забувайте приділяти час собі, щоб дитина бачила, що ви особистість. Не робіть її найважливішою у своєму житті так, щоб у вас не було стосунків з іншими людьми – це вплине на її власну здатність будувати стосунки.

5.Спільний сімейний час: Розвивайте в дитині сильне відчуття родини. Запровадьте сімейні ритуали, які робитимете разом. Допомагайте дітям зрозуміти їхнє місце у світі – діліться з ними мовою вашої родини, розповідайте родинну історію чи спогади.
Слід пам’ятати, що дитина — це індивідуальність, неповторна ще від народження. Тому те, що добре для однієї дитини, може виявитися неприйнятним для іншої. Тільки батьки можуть повністю знати свою дитину. Вони вивчають її з перших днів існування й разом із нею знаходять найсприятливіші способи виховання. Батьки мають постійно вдосконалювати знання про свою дитину. Це запорука успіху.

Практичний психолог

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.